Segregatory nie tylko do biura

segregator

Segregatory to stali bywalcy przestrzeni biurowych. Okazuje się jednak, że przydają się nie tylko do porządkowania oraz organizowania dokumentacji, by mieć do niej łatwy dostęp. Jakie są inne ich zastosowania?

Segregatory w pokojach dziecięcych

Sterty rysunków, dziesiątki nie do końca zapisanych kartek papieru oraz niewykorzystane bloki rysunkowe, to stały widok w prawie każdym pokoju dziecięcym. Jak je uporządkować? Można zrobić to właśnie dzięki segregatorom, które można kupić nie tylko w spokojnych kolorach, ale również żywszych barwach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych.

Organizacja biżuterii i dodatków do odzieży

Chcesz oszczędzić, a przy tym dobrze posegregować rzeczy w garderobie? Kup kilka segregatorów i umieść w nich te rzeczy, które dotąd sprawiały ci najwięcej problemu pod względem organizacji. Możesz umieścić w nich m.in. portmonetki, kopertowe torebki, a także paski czy biżuterię. Dzięki temu łatwiej będzie ci sięgnąć po nie przed ważnym wydarzeniem i po powrocie od razu odłożyć na miejsce, utrzymując tym samym upragniony porządek.

Organizacja w kuchni potrzebna od zaraz!

Kuchnia to kolejne pomieszczenie w domu, w którym porządek jest konieczny, a jednocześnie tak trudno go w nim utrzymać. Na szczęście dzięki niedrogim segregatorom jest to naprawdę łatwe. Co ciekawe, w takich segregatorach można umieszczać naprawdę różne rzeczy, od przypraw, przez niewielkie aluminiowe puszki, aż po… warzywa i owoce. Wszystko w zależności od bieżących potrzeb i tego, które przedmioty akurat potrzebują znalezienia nowego domu.

W domowym garażu

Zdecydowana większość garaży to miejsca, do których trafiają małe i często zupełnie niepotrzebne w domu rzeczy. Od czasu do czasu również warto je przejrzeć i zorganizować, zyskując tym samym nieco dodatkowej przestrzeni i miejsca na przechowywanie. Także i tutaj sprawdzą się segregatory, w których można lokować książki serwisowe samochodów, śrubokręty oraz inne przydatne narzędzia, a także drobne elementy, które dotąd nie znalazły swojego miejsca.

Jak widać, segregator to dobry przyjaciel każdej osoby, która lubi porządek, a przy tym nie chce przepłacać na drogie i nie zawsze warte swej ceny pudełka do przechowywania.