O nas

Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować
Media Gold w zakresie produkcji gier planszowych?
 
 
 
 
Przedstawiamy kilka powodów, które przemawiają za naszym doświadczeniem i ekspertyzą:
  
 
 
  • Rozpoczynając współpracę z Media Gold, możesz być pewien, że każdy szczegół jest pod naszą kontrolą. Przed rozpoczęciem produkcji przeprowadzamy wstępną kontrolę plików, aby zapewnić, że wszystko jest idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

 

  • Ponadto oferujemy możliwość przygotowania białych próbek przedprodukcyjnych. To cenne narzędzie pozwoli Ci zobaczyć, jak gra będzie wyglądać zanim rozpoczniemy masową produkcję, dając Ci pewność, że wszystko jest zgodne z Twoją wizją.
 
  • Jednym z naszych atutów są atrakcyjne ceny wykrojników. Dzięki temu możesz ograniczyć koszty produkcji bez rezygnacji z jakości. A jako specjaliści w dziedzinie poligrafii, oferujemy szeroki wachlarz usług, które pomogą Ci zrealizować nawet najbardziej ambitne projekty.
 
  • Media Gold to nie tylko produkcja, to również wsparcie na każdym etapie procesu. Nasz zespół ekspertów jest do Twojej dyspozycji, oferując wsparcie merytoryczne i pomagając przejść przez cały proces bezproblemowo.
 
  • W trosce o pełną transparentność naszych działań, na życzenie klienta dostarczamy relację fotograficzną z przebiegu produkcji. To niezwykła możliwość obserwowania naszej pracy od początku do końca.
 
  • Na koniec, ale zdecydowanie najważniejsze, Media Gold gwarantuje najwyższą jakość produktu. Dbamy o to, aby każda gra, która opuszcza nasz zakład, spełniała najwyższe standardy.
 
Współpraca z Media Gold to decyzja, którą warto podjąć. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, co możemy zaoferować!
REFERENCJE
WSPIERAMY
POLITYKA JAKOSCI
Certificate ISO 9001

Media Gold company is ISO 9001 certified in the production of board games and cardboard packaging, which is a globally recognized quality standard. We produce in accordance with ISO 9001.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.
Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł
Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart