Produkcja puzzli dla dzieci i dorosłych

W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć puzzli. Jest to doskonały sposób zabawy i edukacji dla najmłodszych, ale zarówno świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu osób dorosłych. Jako producent puzzli proponujemy współpracę w tworzeniu zarówno puzzli edukacyjnych dla dzieci, jak i tradycyjnych bez względu na rozmiar. Realizujemy indywidualne projekty, doradzamy w zakresie kolorystyki, proporcji gotowego po ułożeniu obrazu oraz kształtów poszczególnych elementów, co jest szczególnie istotne w przypadku puzzli dla dzieci. Puzzle na zamówienie to sposób na stworzenie wyjątkowego produktu, o oryginalnym wyglądzie wizualnym, kolorystyce oraz walorach edukacyjnych. Bez względu na rodzaj produkowanych puzzli wykorzystujemy tekturę najwyższej jakości, która zapewnia im wytrzymałość i odporność na odkształcenia i uszkodzenia. Grubość tektury wybieramy w zależności od preferencji Klienta oraz do jakiej grupy wiekowej produkt ma być skierowany.

Gry typu Memory

Producenci puzzli, jak również i my ofertę rozszerzyliśmy o gry typu Memory. Jest to podobnie jak puzzle świetna metoda spędzania wolnego czasu, ale i ćwiczenia pamięci i skupienia u dzieci i dorosłych. Tutaj również jak w przypadku puzzli oferujemy Państwu indywidualne podejście do realizacji projektu. Poszczególne karty do gry mogą być nadrukowane zgodnie z Państwa pomysłem graficznym, a ich ilość oraz wielkość może być dowolna. Niezależnie od pomysłu, jaki chcą Państwo zrealizować, nasi specjaliści służą doradztwem i pomogą w doborze kolorystyki, kształtów, grubości tektury oraz sposobu wykończenia każdej gry typu Memory. Produkcja puzzli wysokoelementowych oraz gier typu Memory realizowana jest przez nas w oparciu o indywidualny Państwa pomysł, od początku do końca.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się:

 

 • baby puzzle,
 • niskoelementowe puzzle dla dzieci,
 • puzzle ramkowe,
 • puzzle reklamowe na podkładce,
 • wysokoelementowe puzzle dla dorosłych: 200pcs, 500pcs, 1000pcs, 1500pcs, 2000pcs,
 • gry typu memory o dowolnej ilości płytek.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty, to zapraszamy do kontaktu. Realizujemy indywidualne zamówienia bez względu na ilość elementów oraz wielkość finalnego produktu.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Rzetelna firma - PUZZLE i GRY MEMORY

  MediaGold 2019. All rights reserved.