Produkcja gier planszowych

Firma Media Gold to również producent gier planszowych. Zajmujemy się kompleksowym urzeczywistnieniem Państwa pomysłu na grę planszową. Pomagamy dopracować koncepcję, pomysł oraz tworzymy szkic wizualny tego, jak gra ma wyglądać. Odznaczamy się skrupulatnością, dlatego odwzorowujemy nawet najmniejsze szczegóły wyglądu gier planszowych. Podczas współpracy stale pozostajemy z naszymi Klientami w kontakcie, a kolejne etapy wizualizacji są na bieżąco konsultowane. Dzięki temu każdy element powstałej gry planszowej dokładnie odzwierciedla Państwa pomysł pod względem zarówno kształtu, wielkości jak i kolorystyki, wyraźnych konturów i właściwego wykończenia poszczególnych przedmiotów. Poza dbałością o szczegóły zwracamy uwagę na jakość wykonania. Jako producent gier planszowych podczas tworzenia gier posiłkujemy się nowoczesnym zapleczem technologicznym, wykorzystując również kompleksowe metody uszlachetnienia wydruków.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Decydując się na współpracę z nami, mogą być Państwo pewni, że niezależnie od tego z jakim projektem gry planszowej się do nas zgłosicie, będzie on wykonany indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jako priorytet we współpracy stawiamy sobie odrębne podejście do każdego projektu, niezależnie od jego złożoności. Oferujemy indywidualne i kreatywne rozwiązania w zakresie produkcji elementów drewnianych i plastikowych do gier. W wykonywanych przez nas produktach przywiązujemy szczególną wagę do tego, żeby jak najlepiej odwzorować założenia projektu. Realizujemy indywidualne zlecenia według życzenia klienta. Jesteśmy producentem elementów z drewna lub plastiku, takich jak np. kostki do gry, pionki czy też figury. Nasze portfolio obejmuje również:

karak 300x276 - PRODUKCJA GIER PLANSZOWYCH

Elementy plastikowe i drewniane do gier

Należy mieć na uwadze, że gry planszowe to nie tylko sama plansza z nadrukowanymi polami. W skład kompletnej gry wchodzą również inne elementy, jak chociażby pionki i kostki do gry. Nie wszyscy producenci gier planszowych oferują kompleksowe usługi związane z wykonaniem takiej wieloelementowej gry. Jednak my zapewniamy Państwu wysokiej jakości nadruk również na plastikowych i drewnianych elementach gier planszowych, bez względu na ich kształt oraz wielkość.


Nasze portfolio obejmuje również takie elementy do gier jak:

 • woreczki materiałowe,
 • wypraski plastikowe,
 • klepsydry,
 • dzwonki,
 • żetony,
 • kubki na kostki.

Zapraszamy do współpracy z nami wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swój pomysł o grze planszowej. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych projektów gier planszowych na terenie Krakowa oraz całej Polski.

 

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Rzetelna firma - PRODUKCJA GIER PLANSZOWYCH

  MediaGold 2019. All rights reserved.