AKCESORIA TEKTUROWE

Jedną z wielu usług, jakie świadczy firma Media Gold z Krakowa jest produkcja akcesoriów tekturowych. Tego typu wyroby znajdą praktyczne zastosowanie w biurach, urzędach czy też instytucjach publicznych. Decydując się na zamówienie oferowanych przez nas akcesoriów biurowych, posortujesz i uporządkujesz dokumenty w swoim miejscu pracy oraz sprawisz, że nabierze schludnego charakteru. Z wysokogatunkowych rodzajów tektury możemy wyprodukować dla Ciebie takie gadżety, jak

• zawieszki,

• podkładki pod kubki,

• wkładki tekturowe do gier,

• segregatory,

• oraz wiele innych.

W produkcji akcesoriów korzystamy z najlepszej jakości tektury, dostosowując jej grubość do specyfiki produktu i indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy estetycznie i precyzyjnie, a także terminowo wykonane zawieszki, wkładki oraz segregatory, które wkomponują się w Twoją firmę i ułatwią codzienną pracę. Oferujemy wyłącznie dopracowane i solidne produkty gotowe na wieloletnią eksploatację. Zapoznaj się także z resztą naszej oferty!

OPAKOWANIA KARTONOWE

Media Gold jest doświadczonym producentem opakowań kartonowych, wytwarzanych z wysokogatunkowych materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Tego typu akcesoria są nie tylko bardzo praktyczne, ale także trwałe i estetyczne, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie u naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opakowania kosmetyczne, pudełka przeznaczone dla branży farmaceutycznej lub sektora spożywczego muszą spełniać wysokie standardy, dlaczego dbamy o prawidłowy przebieg procesu ich wytwarzania. Oferujemy:

● szeroki wybór wykorzystywanych tworzyw,
● nowoczesne techniki drukarskie,
● różnorodność form opakowań,
● opakowania jedno- i dwuczęściowe,
● opakowania z dnem krzyżowym lub automatycznym,
● uszlachetnienia,
● hot-stamping, okienka,
● tłoczenia w języku Braille’a itp.

Gwarantujemy funkcjonalność, trwałość oraz wysoką estetykę naszych wyrobów, a także przygotowanie nawet bardzo dużych nakładów opakowań kartonowych o doskonałej powtarzalności. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

● szeroki wybór wykorzystywanych tworzyw

● nowoczesne techniki drukarskie

● różnorodność form opakowań

● opakowania jedno i dwuczęściowe

● opakowania z dnem krzyżowym lub automatycznym

● uszlachetnienia

● hot stamping, okienka

● tłoczeniami w języku Braille’a itp.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Rzetelna firma

MediaGold 2019. All rights reserved.