baner

Akcesoria

KOŚCI DO GRY

 

Możemy wykorzystać je w grach planszowych, bitewnych, hazardowych.

Najczęściej spotykane są sześcienne, jednak dysponujemy też innymi rodzajami. 

Oferujemy kości każdego rodzaju - drewniane, plastikowe, czy transparentne w każdym rozmiarze!

Standardowe "z oczkami", bądź personalizowane z Twoją indywidualną grafiką. Sprostamy każdym wymaganiom 

       

 

ELEMENTY PLASTIKOWE

 

Elementy plastikowe i inne Pionki, kostki, podstawki na karty, podstawki na pionki tekturowe, znaczniki, plastikowe pudełka na karty, kubeczki, pisaki, żetony, elementy specjalne, monety i wiele innych.

 
To wszystko możesz znaleźć w naszej ofercie. Elementy specjalne wzbogacają twoja grę i sprawiają ze staje się wizualnie atrakcyjniejsza.        

  

ELEMENTY DREWNIANE

  

Także chętnie wykorzystywane w grach planszowych, względu na swoją trwałość, estetykę i przyjemny dotyk. Oferujemy standardowe kształty jak i te nowe indywidulanie zaprojektowane. Z nadrukiem bądź bez, w każdej gamie kolorów. Drewniane elementy w grach planszowych dodają im wyjątkowego uroku i wrażenia jakości. Choć obecnie wiele gier korzysta również z innych materiałów, takich jak plastik czy metal(które także oferujemy), drewno nadal pozostaje popularnym i cenionym wyborem dla producentów i miłośników gier planszowych

 

Nasze portfolio obejmuje również takie elementy do gier jak:
 
  • woreczki materiałowe,
  • wypraski plastikowe,
  • klepsydry,
  • dzwonki,
  • żetony,
  • kubki na kostki.
Zapraszamy do współpracy z nami wszystkich, którzy chcą urzeczywistnić swój pomysł o grze planszowej. Specjalizujemy się w realizacji indywidualnych projektów gier planszowych na terenie Krakowa oraz całej Polski.

 

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart