AKCESORIA TEKTUROWE

W codziennym użytku wykorzystuje się wiele przedmiotów oraz akcesoriów wykonanych z tektury. Znajdują się one w naszych domach, biurach oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo między innymi pudełka kartonowe, które doskonale sprawdzają się do organizacji przedmiotów oraz przechowywania. Tego typu wyroby znajdą praktyczne zastosowanie w biurach, urzędach czy też instytucjach publicznych. Jest to rozwiązanie proste oraz skuteczne, a dzięki możliwości atrakcyjnego nadruku na akcesoria tekturowe mogą stanowić dodatkową ozdobę wnętrza. Ponadto w naszej ofercie proponujemy między innymi takie akcesoria jak:

 

 • zawieszki,
 • podkładki pod kubki,
 • wkładki tekturowe do gier,
 • segregatory.

 

Podczas produkcji akcesoriów korzystamy z najlepszej jakości tektury, dostosowując jej grubość do specyfiki produktu i indywidualnych potrzeb Klienta. Sprawia to, że wykonane przez nas akcesoria tekturowe służą przez długi czas. Dodatkowo dbałość o szczegóły wykonania sprawia, że proponowane przez nas artykuły są atrakcyjne wizualnie.

Uszlachetnianie opakowań kartonowych

Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów, w ofercie proponujemy pudełka kaszerowane. Producent opakowań kartonowych powinien posiadać możliwości technologiczne, pozwalające na wykonanie trwałych, a jednocześnie ozdobnych pudełek. Dlatego my oferujemy Państwu opakowania kaszerowane. Są one oklejane ozdobną folią, papierem czy też kartonem zwykłej tektury. W efekcie uzyskuje się niezwykle ozdobne opakowanie. To rozwiązanie pozwala nam na tworzenie wyjątkowych opakowań, które stanowić mogą nie tylko ozdobę, ale i są praktyczne. Dodatkowo takie pudełka sprawdzają się do pakowania upominków lub ekskluzywnych towarów. Wykonujemy opakowania kartonowe ozdobne zgodnie z indywidualnym projektem każdego Klienta. Umożliwiajmy umieszczenie na opakowaniu dowolnej treści oraz grafiki w różnorodnej kolorystce.

Co nas wyróżnia?

Media Gold jest doświadczonym producentem opakowań kartonowych, wytwarzanych z wysokogatunkowych materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Tego typu akcesoria są nie tylko bardzo praktyczne, ale także trwałe i estetyczne, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie u naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opakowania kosmetyczne, pudełka przeznaczone dla branży farmaceutycznej lub sektora spożywczego muszą spełniać wysokie standardy, dlaczego dbamy o prawidłowy przebieg procesu ich wytwarzania. Dlatego oferujemy Państwu:

 

 • szeroki wybór wykorzystywanych tworzyw,
 • nowoczesne techniki drukarskie,
 • różnorodność form opakowań,
 • opakowania jedno- i dwuczęściowe,
 • opakowania z dnem krzyżowym lub automatycznym,
 • uszlachetnienia,
 • hot-stamping, okienka,
 • tłoczenia w języku Braille’a itp.

 

Gwarantujemy funkcjonalność, trwałość oraz wysoką estetykę naszych wyrobów, a także przygotowanie nawet bardzo dużych nakładów opakowań kartonowych o doskonałej powtarzalności.

Jeśli szukają Państwo doświadczonego producenta różnego typu opakowań i akcesoriów tekturowych, to zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Rzetelna firma - Opakowania i akcesoria tekturowe ​

  MediaGold 2019. All rights reserved.