baner

opakowania

 
 
W naszej ofercie możemy zaprezentować Wam różne rodzaje opakowań
 

OKLEJANE WIECZKO/SPÓD

   
   

 
 
To pudełka dwuczęściowe składające się z wieka i spodu. Opakowania takie są najwyższej jakości. Używane najczęściej do gier. Ich wytrzymałość pozwala na umieszczenie w nich wielu elementów. Posiadamy szeroką gamę gotowych rozmiarów szablonów. Z pewnością dopasujemy Twoją zawartość gry do któregoś z nich. Jeśli jednak masz w planach konkretny wymiar - skontaktuj się z nami, a nasz technolog przygotuje odpowiednie narzędzia i wspólnie zrealizujemy Twój pomysł.
 
 

 

 

  KARTONOWE SKŁADANE

 

    

 

 

 

Te pudełka zwykle klejone są jednopunktowo na patce. Używane najczęściej jako tuckboxy na karty, bądź ich większe odpowiedniki na kosmetyki czy leki. Podobnie jak te dwuczęściowe - można je dodatkowo uszlachetniać nadając im wyjątkowy wygląd

 

 

 

 

 

 

KARTONOWE WIECZKO/SPÓD

     

 

 

 

To pudełka kartonowe. Są cieńsze niż tekturowe, co przekłada się na niższą cenę. Używane są zwykle do mniejszych i podręcznych gier, które zawierają lżejsze elementy. Dodatkowe uszlachetnienia typu folia matowa czy błyszcząca, lub wybiórczy lakier UV potrafią uatrakcyjnić wizualną stronę Twojego produktu. Ich jakość wykonania wcale nie odbiega od ich tekturowych odpowiedników.        

 

 

 

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart