baner

broszury

Nieodłącznym elementem każdej gry jest instrukcja. Zasady które gdzieś muszą zostać spisane. Czasem wystarczy zwykła ulotka, a czasem gruba książka. Nasz park maszynowy umożliwia nam wykonanie wszystkich tych rozwiązań.
 

 

 

 

Bloczki i Notesy

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie wykonać zadrukowane bloczki, które klejone są po jednym boku tak, aby łatwo było odrywać pojedyncze kartki. Ilość stron jest ograniczona tylko i wyłącznie Państwa wyobraźnią i w głównej mierze opakowaniem w jakim ma się znajdować ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulotki składane

Te charakteryzują się specyficznym rodzajem łamania. Dzięki tak skonstruowanemu projektowi - instrukcja ta jest charakterystyczna pod względem wizualnym, a także poręczna w użytkowaniu.    

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 NASZE INSTRUKCJE

Mogą mieć określony format (często determinowany wielkością opakowania), mogą być czarno białe lub kolorowe, mogą być drukowane na standardowym papierze kredowym lub na grubszym papierze o większej gramaturze. Do wyboru są także metody łączenia broszury: klejenie, zszywanie czy też spiralowanie, to najczęściej stosowane sposoby.

 

 

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart