Referencje od wydawców gier planszowych

Aporta Games

„Skontaktowaliśmy się z Media Gold w sprawie oferty na początku 2019 roku, a ze względu na ich profesjonalizm, a także ich dostępność i entuzjazm, ostatecznie wydrukowaliśmy tam wszystkie nasze trzy nowości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i szybkiej dostawy.”

Eilif Sevensson
91665685 625640011500209 6524968587289952256 n - REFERENCJE
Marsjanie 270x300 1 - REFERENCJE

Portal Games Sp. z o.o.

„Współpracujemy z firmą Media Gold od 2017 roku. W zakresie produkcji gier planszowych drukarnia Media Gold dała się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner, wytwarzający produkty satysfakcjonujące pod względem wymaganej jakości, z zachowaniem ustalonych terminów produkcyjnych”

Marzenna Nowak Trzewiczek, Portal Games
 

Wojciech Rzadek

„Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Media Gold – producentem gier planszowych, której w trakcie swojej pracy w wydawnictwie Foksal Games (FoxGames) zlecałem produkcje gier planszowych.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ww. firmą ze względu na terminowość, wysoką jakość produkcji, elastyczne podejście do Klienta, umiejętność doradzenia Klientowi oraz radzenia sobie z wymagającymi zleceniami. Z pewnością znów zawitam w progi firmy Media  Gold”

Wojciech Rzadek – Game Developer, Designer, Business Developer and Project Manager at Trefl, FoxGames, Hexy Studio and Admonodo

unnamed 290x300 - REFERENCJE
REAL3 300x161 1 - REFERENCJE

MDR Publishing

„Firma Media Gold zdecydowanie skierowana jest na potrzeby klienta, terminowo i rzetelnie realizuje zaplanowane projekty. To dynamiczny i bardzo kreatywny zespół fachowców, zawsze gotowy do działania oraz wdrażania ciekawych pomysłów i rozwiązań. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy jest dodatkowym atutem. Cechują się profesjonalnym doradztwem i podejściem do klienta, dbałością o szczegóły, elastycznością na każdym etapie współpracy i rzetelnością w realizacji zleceń. „

MDR Publishing, Marriage Games

TwinFish Games

„Zdecydowanie polecamy usługi Media Gold. Produkcja była bardzo płynna, świetna jakość i komunikacja na każdym etapie produkcji. Z całą pewnością będziemy korzystać z ich usług w przyszłości.”

Brian Bak Jensen, TwinFish Games – Denmark
SWIP SWAP HEROS 300x215 - REFERENCJE
unnamed 1 292x300 - REFERENCJE

Let's Play S.C.

,,Z drukarnią Media Gold zrealizowaliśmy kilka zleceń. Za każdym razem ceniliśmy sobie przede wszystkim wzorowy kontakt i reagowanie na nasze sugestie w najszybszym możliwym terminie. Profesjonalne maszyny, doświadczeni pracownicy oraz możliwość ustalenia najdrobniejszych szczegółów łącznie z logistyką sprawiają, że chce się do nich wracać. Polecamy!”

Mateusz Pronobis and Kamil Matuszak – Let’s Play S.C.

Wydawnictwo Gindie

„Nigdzie nie spotkałem się z lepszą obsługą niż w Media Gold. Są w stanie pomoc w sytuacjach, gdzie sami czegoś nie dopilnowaliśmy, albo, gdy inny wykonawca popełnił błąd.”

Gindie Publishing, Jacek Gołębiowski, Enchanters
opakowanie gry ench 300x300 - REFERENCJE
opakowanie WINCHA 600x600px 1 300x300 - REFERENCJE

Salva's Creation

„In May 2018 we produced WiN! CHA Board Cup at Media Gold. Cooperation from the beginning proceeded very smoothly. A special price is the fact that despite the delays on our part resulting from the protracted processes, the company Media Gold was able to meet its deadlines, which was very important to us. In addition, we have always been able to count on prompt and reliable answers as well as advice on production matters. We recommend Media Gold to other publishers, at the same time thanking its colleagues for the job well done. „

Dominika Salwa, Salva’s Creation, WIN!CHA Board  Cup
 

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!​

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - REFERENCJE

    MediaGold 2019. All rights reserved.