baner

referencje

Salva's Creation

"W maju 2018 roku, wyprodukowaliśmy Puchar WiN! CHA Board w firmie Media Gold. Współpraca od samego początku przebiegała bardzo sprawnie. Warto zauważyć, że pomimo opóźnień z naszej strony wynikających z przedłużających się procesów, Media Gold zdołała dotrzymać swoich terminów, co było dla nas kluczowe. Ponadto zawsze mogliśmy liczyć na szybkie i rzetelne odpowiedzi, a także porady dotyczące kwestii produkcyjnych. Gorąco polecamy Media Gold innym wydawcom, jednocześnie dziękując ich kolegom za dobrze wykonaną pracę."

Dominika Salwa, Salva’s Creation, WIN!CHA Board Cup
Wydawnictwo Gindie

"Nigdzie nie spotkałem się z lepszą obsługą niż w Media Gold. Są w stanie pomoc w sytuacjach, gdzie sami czegoś nie dopilnowaliśmy, albo, gdy inny wykonawca popełnił błąd."

Gindie Publishing, Jacek Gołębiowski, Enchanters
Let's Play S.C.

"Z drukarnią Media Gold zrealizowaliśmy kilka zleceń. Za każdym razem ceniliśmy sobie przede wszystkim wzorowy kontakt i reagowanie na nasze sugestie w najszybszym możliwym terminie. Profesjonalne maszyny, doświadczeni pracownicy oraz możliwość ustalenia najdrobniejszych szczegółów łącznie z logistyką sprawiają, że chce się do nich wracać. Polecamy!"

Mateusz Pronobis and Kamil Matuszak – Let’s Play S.C.
TwinFish Games

"Zdecydowanie polecamy usługi Media Gold. Produkcja była bardzo płynna, świetna jakość i komunikacja na każdym etapie produkcji. Z całą pewnością będziemy korzystać z ich usług w przyszłości."

Brian Bak Jensen, TwinFish Games – Denmark
MDR Publishing

"Firma Media Gold zdecydowanie skierowana jest na potrzeby klienta, terminowo i rzetelnie realizuje zaplanowane projekty. To dynamiczny i bardzo kreatywny zespół fachowców, zawsze gotowy do działania oraz wdrażania ciekawych pomysłów i rozwiązań. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy jest dodatkowym atutem. Cechują się profesjonalnym doradztwem i podejściem do klienta, dbałością o szczegóły, elastycznością na każdym etapie współpracy i rzetelnością w realizacji zleceń"

MDR Publishing, Marriage Games
Wojciech Rzadek

„Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Media Gold – producentem gier planszowych, której w trakcie swojej pracy w wydawnictwie Foksal Games (FoxGames) zlecałem produkcje gier planszowych.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ww. firmą ze względu na terminowość, wysoką jakość produkcji, elastyczne podejście do Klienta, umiejętność doradzenia Klientowi oraz radzenia sobie z wymagającymi zleceniami. Z pewnością znów zawitam w progi firmy Media  Gold”

Wojciech Rzadek – Game Developer, Designer, Business Developer and Project Manager at Trefl, FoxGames, Hexy Studio and Admonodo
Portal Games Sp. z o.o.

„Współpracujemy z firmą Media Gold od 2017 roku. W zakresie produkcji gier planszowych drukarnia Media Gold dała się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner, wytwarzający produkty satysfakcjonujące pod względem wymaganej jakości, z zachowaniem ustalonych terminów produkcyjnych”

Marzenna Nowak Trzewiczek, Portal Games
Aporta Games

„Skontaktowaliśmy się z Media Gold w sprawie oferty na początku 2019 roku, a ze względu na ich profesjonalizm, a także ich dostępność i entuzjazm, ostatecznie wydrukowaliśmy tam wszystkie nasze trzy nowości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i szybkiej dostawy.”

Eilif Sevensson
Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart