KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Media Gold oferuje kompleksowe usługi drukarskie. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale działamy także na skalę ogólnopolską oraz na rynku zachodnioeuropejskim. Współpracujemy zarówno z popularnymi wydawcami gier i puzzli, jak i agencjami reklamowymi. Charakteryzuje nas najwyższa jakość obsługi klienta, a przygotowywane przez nas produkty są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Oferujemy wytrzymałe, a zarazem estetyczne wyroby, które spełnią oczekiwania każdego zleceniodawcy.
karak 300x276 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Produkcja gier planszowych

Jedną z naszych sztandarowych usług jest produkcja gier planszowych na zamówienie. Wykonujemy je w zgodzie z inwencją autorów. Z największą skrupulatnością przenosimy do świata rzeczywistego ich wizję, plany i pomysły.

Karty - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Karty do gry

Dzięki nam zwykłe kartoniki stają się przepustką do świata rozrywki. Oferujemy pełne talie kart do gry wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów.
Zrzut ekranu 2020 04 06 o 13.46.20 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Puzzle i gry typu memory

Tworząc atrakcyjne puzzle na zamówienie, stosujemy autorskie projekty i własne rozmiary. Tym samym oszczędzisz na zakupie drogich wykrojników.

Zrzut ekranu 2020 04 06 o 13.50.40 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Opakowania i akcesoria tekturowe

Różnorodność wykorzystywanych tworzyw oraz stosowanych technik drukarskich umożliwia nam wykonywanie wytrzymałych opakowań kartonowych i uzyskiwanie rozmaitych efektów.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

    MediaGold 2019. All rights reserved.