KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Druk to doskonały nośnik reklamy na różnorodnych produktach. Pozwala na umieszczenie logo firmy na opakowaniu kartonowym lub też na stworzenie indywidualnego produktu, takiego jak karty, puzzle czy gry planszowe. Dlatego nasze usługi drukarskie to opakowania kartonowe o różnej funkcjonalności oraz inne artykuły tekturowe, na których można umieścić dowolny nadruk w postaci treści oraz obrazu. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, profesjonalnym zapleczem technologicznym oraz zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie każdy Państwa pomysł przenieść na opakowanie oraz inne produkty kartonowe. Podczas współpracy staramy się realizować projekt zgodnie z najmniejszymi szczegółami zawartymi na rysunkach planowych oraz przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości druku.

Nasze usługi drukarskie

Poza drukiem na opakowaniach tekturowych w skład naszych usług wchodzi również szeroko pojęta produkcja gier planszowych. Niezależnie od tego, czy jest to popularna gra planszowa, czy też nowość stworzona od początku przez Państwa, jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowy projekt gry, a następnie urzeczywistnić go poprzez profesjonalny druk. Współpracujemy zarówno z popularnymi wydawcami gier i puzzli, jak i agencjami reklamowymi. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim produkcję:

  • gier planszowych,
  • puzzli,
  • kart do gry,
  • opakowań i akcesoriów tekturowych.

Nasza główna siedziba mieści się w Krakowie, ale działamy także na skalę ogólnopolską oraz na rynku zachodnioeuropejskim. Dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą, bez znaczenia na lokalizację.

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy, jak wygląda współpraca z nami oraz co możemy Państwo zaoferować.

karak 300x276 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Produkcja gier planszowych

Jedną z naszych sztandarowych usług jest produkcja gier planszowych na zamówienie. Wykonujemy je w zgodzie z inwencją autorów. Z największą skrupulatnością przenosimy do świata rzeczywistego ich wizję, plany i pomysły.

Karty - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Karty do gry

Dzięki nam zwykłe kartoniki stają się przepustką do świata rozrywki. Oferujemy pełne talie kart do gry wykonane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów.
Zrzut ekranu 2020 04 06 o 13.46.20 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Puzzle i gry typu memory

Tworząc atrakcyjne puzzle na zamówienie, stosujemy autorskie projekty i własne rozmiary. Tym samym oszczędzisz na zakupie drogich wykrojników.

Zrzut ekranu 2020 04 06 o 13.50.40 - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

Opakowania i akcesoria tekturowe

Różnorodność wykorzystywanych tworzyw oraz stosowanych technik drukarskich umożliwia nam wykonywanie wytrzymałych opakowań kartonowych i uzyskiwanie rozmaitych efektów.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - KOMPLEKSOWE USŁUGI DRUKARSKIE

    MediaGold 2019. All rights reserved.