baner

Produkcja segregatorów krok po kroku

Dział sprzedaży, kadr i płac oraz księgowość pękają w szwach od dokumentów. Można się z pewnością pogubić, jeśli nie zadbamy o porządek. Mając ład w segregatorach i skoroszytach, z łatwością znajdziemy każdy dokument. To bardzo ułatwia pracę. Każdy to wie, ale nie wszyscy się stosują i dbają o utrzymanie porządku w papierach. Tak naprawdę, nie zajmuje to dużo czasu.

Firma Media Gold oferuje najwyższej jakości segregatory, które niezależnie od tego, w jakim miejscu ich używamy, pomagają w uporządkowaniu dokumentacji. Klasyczne modele, wyposażone w metalowe chwytacze, umożliwiają swobodne umieszczenie w nich koszulek, a dzięki możliwości umieszczenia na grzbiecie, opisu, bez problemu odnajdziemy potrzebny dokument. Segregatory produkowane są w różnych rozmiarach, więc możemy zaopatrzyć się w wielkość o formacie A4, A 3, A 5 i A6. Dzięki takiej różnorodności dopasujemy segregator do własnych potrzeb, dokumentów. Możemy je ułożyć w regale rozmiarami, więc segregatory będą prezentowały się bardzo estetycznie.

Dokumentacja papierowa a dane w komputerze

Utrzymanie porządku w dokumentach jest niezbędne dla stabilizacji pracy. Czasami o tym zapominamy, bo mamy przeświadczenie, że dokumenty są zapisane na dysku komputera lub w chmurze. Oczywiście jest to prawda, ale nie zwalnia nas do ich ręcznego segregowania. Kolejną sprawą jest przyzwyczajenie do bałaganu. Wiele osób odnajduje się właśnie w nieporządku. Zawsze wiedzą, w której szufladzie znajdują się dokumenty, więc bez problemu w danej chwili odnajdą stosowny papier. Problem pojawia się wówczas, kiedy nagle zachorujemy lub wyjedziemy na urlop i ktoś nas będzie zastępował. Wtedy może być nieciekawie. Powstanie zamęt, rozdzwonią się telefony, bo osoba na zastępstwie, nie odnajdzie dokumentu. Zazwyczaj tak się dzieje, kiedy nas zabraknie w pracy. Aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania, porządkujmy dokumenty na bieżąco, przechowując je w segregatorach, teczkach, skoroszytach, umieszczając je wcześniej w koszulkach. Każdy segregator powinniśmy opisać. Za bałagan w dokumentach, możemy nawet stracić pracę.

Wysokiej jakości segregatory

Segregatory znajdują zastosowanie nie tylko w zakładach pracy czy biurach, ale również w domach. Sprawdzają się doskonale podczas porządkowania dokumentacji, rachunków, faktur, a nawet notatek z wykładów. Firma Media Gold do produkcji wykorzystuje najlepszej jakości tekturę, dostosowując jej grubość do specyfiki produktu i indywidualnych potrzeb klienta. Segregatory wyglądają estetycznie i są bardzo trwałymi produktami. Segregatory biurowe są dopracowane i solidne. Możemy w nich przechowywać i archiwizować dokumenty, ułatwiając sobie codzienną pracę. Wszystkie segregatory mają dwa rodzaje mechanizmów, dźwigniowy albo kółkowy. Rozstaw ramion jest jednak zawsze taki sam, by dopasować go odpowiednio do dostępnych na rynku dziurkaczy. Cechą wspólną takich segregatorów jest również to, że mają na grzbiecie specjalny otwór, który będzie dawał możliwość jego wygodnego wyciągania. Segregatory mają trzy klasyczne rozmiary A3, A4 oraz A5.

Produkcja segregatorów krok po kroku

Okładki przygotowywane są z twardej tektury, natomiast modele lepszej jakości pokrywane są folią. Wszystkie produkty mają możliwość umieszczenia etykiety na grzbiecie. Wysokiej klasy segregatory umożliwiają wymianę etykiety, więc można szybko zmieniać opis i ponownie użyć do innych dokumentów. Proces produkcji nie jest skomplikowany. Tworzona jest okładka, jako ważna część segregatora. Są dwa rodzaje okładek: oprawione i nieoprawione. Wewnętrzną częścią okładki, jest biała wyklejka. Do produkcji segregatorów używane są okucia, czyli metalowe części: szyny, oczka, ringi, mechanizmy dźwigniowe. Mechanizm dźwigniowy stosowany jest w wyższej jakości produktach. Ringi otwierane i zamykane są, za pomocą dźwigni. Mechanizm ringowy jest zamknięciem w klasycznych segregatorach. Podczas produkcji tworzona jest kieszonka na etykietę, czyli zgrzewana, klejona, przeźroczysta koszulka, która znajduje się na grzbiecie segregatora. Służy do wkładania etykiety, opisywania zawartości segregatora.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart