Producent opakowań, gier planszowych i segregatorów

Producent opakowań, gier planszowych i segregatorów

Firma Media Gold mająca swoją siedzibę w Krakowie to drukarnia wyróżniająca się na tle innych firm poligraficznych różnorodnością realizowanych usług.

Wykonujemy teczki, zeszyty, książki i kalendarze, ale też zajmujemy się przygotowywaniem plików graficznych do druku. Jesteśmy producentem gier planszowych, kart do gry oraz puzzli na zamówienie.

Wykonujemy na zlecenie firm farmaceutycznych najwyższej jakości, nowoczesne opakowania farmaceutyczne. Dla producentów kosmetyków proponujemy opakowania kosmetyczne. Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych i tekturowych. Nie będzie wiec dla nas problemem przygotowanie odpowiadających wymaganiom klienta odpowiedniego opakowania. Pewną część naszej działalności stanowi produkcja segregatorów.

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy różnorodne materiały, takie jak tektura introligatorska, karton, mikrofala oraz pudełka z dnem krzyżowym.

Do usług Media Gold należy także kaszerowanie, czyli oklejanie opakowań w celu ich uszlachetnienia i nadania bardziej estetycznej, czasem dekoracyjnej formy. Projektujemy również wykrojniki według standardów FEFCO, zgodnie z wytycznymi od Klienta.

Każde zamówienie realizujemy z zaangażowaniem, precyzyjnie, z dbałością o szczegół, by spełnić oczekiwania szybko rozwijającego się rynku. W ten sam sposób pochodzimy do wykonania standów, puzzli, kart i żetonów do gier.

Jako producent opakowań tekturowych i kartonowych przygotowujemy nasze wyroby głównie dla segmentu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego. Opakowania kosmetyczne, farmaceutyczne oraz tworzone na indywidualne zamówienie docierają nie tylko do polskiego odbiorcy, ale też do wielu krajów w Unii Europejskiej.