O nas

Producent opakowań, gier planszowych i segregatorów

Producent opakowań, gier planszowych i segregatorów

Firma Media Gold w Krakowie to drukarnia wyróżniająca się na tle innych firm poligraficznych różnorodnością realizowanych usług. Wykonujemy teczki, zeszyty, książki i kalendarze, ale też zajmujemy się przygotowywaniem plików graficznych do druku. Istotny segment naszej działalności stanowi produkcja. Przygotowujemy między innymi opakowania farmaceutyczne i kosmetyczne, jesteśmy znani także jako producent segregatorów i gier planszowych. Korzystamy przy tym z różnorodnych materiałów, takich jak tektura introligarotska, karton, mikrofal, pudełka z dnem krzyżowym.

Do usług Media Gold należy także kaszerowanie, czyli oklejanie opakowań w celu ich uszlachetnienia i nadania bardziej estetycznej, czasem dekoracyjnej formy. Projektujemy również wykrojniki według standardów FEFCO, zgodnie z wytycznymi od Klienta. Każde zamówienie z tej dziedziny, realizujemy z zaangażowaniem, precyzyjnie, z dbałością o szczegół, by spełnić oczekiwania szybko rozwijającego się rynku. W ten sam sposób pochodzimy do wykonania standów, puzzli, kart i żetonów do gier.

Jako producent opakowań tekturowych i kartonowych przygotowujemy nasze wyroby głównie dla segmentu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego. Opakowania kosmetyczne, farmaceutyczne oraz tworzone na indywidualne zamówienie docierają nie tylko do polskiego odbiorcy, ale też do różnych krajów w Unii Europejskiej.