baner

W jaki sposób ozdabia się opakowania kartonowe?

Opakowania kartonowe to produkty, które znalazły wiele różnego rodzaju zastosowań, od pudeł wysyłkowych, przez opakowania leków, kosmetyków po te ozdobne. Są idealne do zapakowania w nie prezentu. Jak ozdabia się opakowania kartonowe? Czytaj dalej, aby się tego dowiedzieć.

Jakie opakowania kartonowe i w jakim celu można ozdabiać?

Jako opakowania ozdobne najlepiej sprawdzą się wszelkiego rodzaju opakowania fasonowe i pudełka dwuczęściowe. W jakim celu się je ozdabia? Jeśli mowa o opakowaniach produktów, to przede wszystkim dla przyciągnięcia uwagi klienta np. na półce w sklepie i odróżnienia się od konkurencji. Ozdobne opakowania idealnie sprawdzają się do pakowania prezentów. Prezentują się one schludniej, bardziej elegancko i ekskluzywnie, niż papierowe torebki. Można ich używać również jako opakowania przesyłkowe. Dzięki temu możemy wprawić klienta w zachwyt i uzyskać dodatkowe miejsce do nawiązania z nim kontaktu i skomunikowania się.

Jak dekoruje się opakowania kartonowe?

Opakowania kartonowe dekoruje się przede wszystkim za pomocą różnego rodzaju nadruków. Mogą być one umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Druk jest trwałym nośnikiem reklamowym na różnych produktach. Każda ściana pudełka może być zaprojektowana inaczej. Dzięki drukowi możemy umieścić np. logo firmy na opakowaniu, za pomocą hot stampingu, lub stworzyć swój zupełnie nowy i indywidualny projekt. Dzięki spersonalizowanym opakowaniom kartonowym możesz wyróżnić się na rynku i zapaść w pamięć klienta, jeszcze zanim dostanie on do ręki produkt. Będzie on kojarzył Cię z pięknymi opakowaniami i dbałością o każdy, nawet najmniej istotny szczegół. Sprawi to, że Twoja firma szybciej zapadnie mu w pamięć i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie ją polecał swoim znajomym.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart