baner

Segregatory nie tylko do biura

Segregatory to stali bywalcy przestrzeni biurowych. Okazuje się jednak, że przydają się nie tylko do porządkowania oraz organizowania dokumentacji, by mieć do niej łatwy dostęp. Jakie są inne ich zastosowania?

Segregatory w pokojach dziecięcych

Sterty rysunków, dziesiątki nie do końca zapisanych kartek papieru oraz niewykorzystane bloki rysunkowe, to stały widok w prawie każdym pokoju dziecięcym. Jak je uporządkować? Można zrobić to właśnie dzięki segregatorom, które można kupić nie tylko w spokojnych kolorach, ale również żywszych barwach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w pokojach dziecięcych.

Organizacja biżuterii i dodatków do odzieży

Chcesz oszczędzić, a przy tym dobrze posegregować rzeczy w garderobie? Kup kilka segregatorów i umieść w nich te rzeczy, które dotąd sprawiały ci najwięcej problemu pod względem organizacji. Możesz umieścić w nich m.in. portmonetki, kopertowe torebki, a także paski czy biżuterię. Dzięki temu łatwiej będzie ci sięgnąć po nie przed ważnym wydarzeniem i po powrocie od razu odłożyć na miejsce, utrzymując tym samym upragniony porządek.

Organizacja w kuchni potrzebna od zaraz!

Kuchnia to kolejne pomieszczenie w domu, w którym porządek jest konieczny, a jednocześnie tak trudno go w nim utrzymać. Na szczęście dzięki niedrogim segregatorom jest to naprawdę łatwe. Co ciekawe, w takich segregatorach można umieszczać naprawdę różne rzeczy, od przypraw, przez niewielkie aluminiowe puszki, aż po? warzywa i owoce. Wszystko w zależności od bieżących potrzeb i tego, które przedmioty akurat potrzebują znalezienia nowego domu.

W domowym garażu

Zdecydowana większość garaży to miejsca, do których trafiają małe i często zupełnie niepotrzebne w domu rzeczy. Od czasu do czasu również warto je przejrzeć i zorganizować, zyskując tym samym nieco dodatkowej przestrzeni i miejsca na przechowywanie. Także i tutaj sprawdzą się segregatory, w których można lokować książki serwisowe samochodów, śrubokręty oraz inne przydatne narzędzia, a także drobne elementy, które dotąd nie znalazły swojego miejsca.

Jak widać, segregator to dobry przyjaciel każdej osoby, która lubi porządek, a przy tym nie chce przepłacać na drogie i nie zawsze warte swej ceny pudełka do przechowywania.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart