baner

Puzzle na zamówienie idealne na prezent

W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia staje się coraz szybsze, a praca często wiąże się z presją i stresem, potrzebny jest odpoczynek. Aby się zrelaksować i zregenerować umysł potrzeba czegoś, co pozwoli, choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i skupić myśli czymś innym. Dobrym sposobem na wyciszenie się i ćwiczenie koncentracji jest układanie puzzli. To zajęcie zarówno dla małych dzieci, nastolatków, jak i dorosłych.

Dlaczego warto układać puzzle?

Układanie puzzli wymaga spostrzegawczości i cierpliwości. Pomaga również rozwijać wyobraźnię dzięki temu, że poszukujemy brakujących elementów układanki i tworzymy w głowie obrazy. Badania wykazują, że układając puzzle, angażujemy równocześnie obie półkule mózgu. Taka aktywność jest jak trening dla umysłu, dzięki czemu jest on bardziej sprawny. W trakcie tego zajęcia wytwarzana jest w organizmie dopamina, czyli tak zwany ?hormon szczęścia?, który jest odpowiedzialny również za energię i motywację do działania. Wspólne układanie puzzli jest świetną rozrywką dla całej rodziny i łączy pokolenia. Jeśli zastanawiasz się, co możesz podarować w prezencie komuś bliskiemu, to puzzle będą idealne.

Puzzle na prezent ? czym się sugerować przy ich wyborze

Puzzle to zawsze trafiony i ponadczasowy prezent. Istnieje wiele ich rodzajów i wariantów trudności, dlatego można je dopasować do różnych osób w każdym wieku. Różnią się ilością elementów oraz rozmiarem pojedynczych puzzli, jak i całej układanki. Poza tym poziom trudności zależny jest też od ilości detali i szczegółów na obrazku. Ułożone puzzle mogą przedstawiać krajobraz, martwą naturę albo postacie z bajek dla dzieci. Małe dzieci mogą otrzymać duże, kolorowe puzzle składające się z kilku części oraz wykonane z grubszej tektury. Im starsze dziecko, tym puzzle mogą być bardziej skomplikowane i zawierać więcej elementów. W przypadku dorosłych mogą to być puzzle składające się nawet z kilkuset elementów. Jeśli chcesz, aby twój prezent był jedyny w swoim rodzaju, możesz również zdecydować się na zakup puzzli wykonanych na specjalne zamówienie. Puzzle to gwarancja świetnej zabawy dla osób w każdym wieku. Wystarczy jedynie odpowiednio je dopasować do gustu i zainteresowań osoby, której chcemy je podarować.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart