baner

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze opakowania kartonowego?

Opakowania kartonowe sprawdzają się w każdej dziedzinie naszego życia. Duże znaczenie ma jednak ich dopasowanie do aktualnych potrzeb. Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę przy wyborze opakowań kartonowych?

Co wziąć pod uwagę przy wyborze opakowań kartonowych?

Pierwszym krokiem do wyboru odpowiedniego opakowania jest ustalenie potrzeb i dopasowanie parametrów, takich jak wymiary i rodzaj kartonu. Duże znaczenie ma także sposób zamykania, który gwarantuj wygodę i szybkość całego procesu. Do kartonu warto dopasować także wypełniacze, które pełnią zarówno rolę zabezpieczającą, jak i podnoszącą walory wizualne całego opakowania.

W zależności od rodzaju produktów, które chcemy zapakować, kartony mogą wyróżniać się większą lub mniejszą sztywnością. Decyduje o tym ilość użytych warstw. Dwie podstawowe opcje to kartony trzywarstwowe i kartony pięciowarstwowe. Oczywiście im więcej warstw, tym większa sztywność i twardość kartonu, a co za tym idzie większa odporność na uszkodzenia i wyższa trwałość.

Przy zakupie dużej ilości kartonowych opakowań znaczenie ma również cena jednostkowa takiej propozycji.

Czym kierować się przy wyborze opakowań kartonowych?

Wybierając opakowania kartonowe w Krakowie warto zwrócić uwagę nie tylko na ich rodzaj, ale również na to, jaka firma je produkuje. Dlaczego warto rozpocząć współpracę właśnie z nami? Przede wszystkim dlatego, że tworzymy opakowania o bardzo szerokim zastosowaniu, doskonałe dla niemal każdej branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by gotowy produkt odpowiadał potrzebom naszego klienta.

Jako firma z doświadczeniem gwarantujemy atrakcyjne ceny, sprawny proces produkcji zgodny z najnowszymi normami, możliwość darmowego przygotowania próbek produkcyjnych, a także wsparcie naszych ekspertów.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart