baner

Kiedy warto zlecić wykonanie puzzli na zamówienie?

Układanie puzzli to aktywność skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Co ciekawe, na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze propozycji, które wykraczają poza tradycyjne łamigłówki i stanowią świetną formę spędzania czasu. Kiedy jednak warto skorzystać z puzzli na zamówienie? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Jakie korzyści daje układanie puzzli?

Układanie puzzli to piękne hobby, które warto kontynuować, nawet kiedy okres dzieciństwa mamy już dawno za sobą. To aktywność, która wymaga pracy umysłowej, skupienia i cierpliwości, dzięki czemu poprawia naszą pamięć, spostrzegawczość i ogólną szybkość kojarzenia faktów. Dodatkowo układanie puzzli rozwija naszą wyobraźnię i jak dowodzą badania angażuje obie półkule mózgu.

Układanie puzzli to hobby dla całej rodziny. Wspólne szukanie i dopasowywanie elementów angażuje i dużych i małych, stając się świetną okazją do rozmowy i zacieśniania więzi.

Puzzle na zamówienie ? kiedy warto?

Jedną z ciekawych propozycji, które oferuje nasza firma, jest tworzenie puzzli na zamówienie. Co ważne, produkcja takich spersonalizowanych układanek wymaga zamówienia odpowiedniej ilości sztuk - zazwyczaj chodzi o 500 produktów.

W naszej ofercie znajdziesz możliwość zamówienia puzzli 500- i 1000-elementowych (w minimalnym nakładzie 500 sztuk) w dopasowanym opakowaniu i w estetycznym woreczku ochronnym.

Kiedy warto zdecydować się na puzzle na zamówienie? Np. wtedy gdy prowadzimy dużą firmę i chcemy stworzyć ciekawe upominki dla pracowników, klientów i kontrahentów (można wręczyć je podczas spotkania firmowego). Propozycje te sprawdzą się także jako nagroda będąca częścią miłego upominku w firmowym konkursie.

Jeśli więc chcesz skorzystać z korzyści, jakie dają puzzle na zamówienie, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szerokiej oferty.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart