baner

Jakie rodzaje opakowań kartonowych można znaleźć na rynku?

W dobie wszechobecnego plastiku doskonałą alternatywą jest opakowanie kartonowe. Może się ono sprawdzić w bardzo różnych dziedzinach. Jednak jakie rodzaje opakowań kartonowych można znaleźć na rynku? Sprawdźmy to!

Zastosowanie opakowań kartonowych!

Wszechstronność i wytrzymałość to jedna z cech charakterystycznych pudełek kartonowych. Wykorzystywane są one w różnych branżach, jak i w życiu codziennym. Opakowania te mają swoje zastosowanie najczęściej w branżach farmaceutycznych i kosmetycznych. Wielu producentów towarów i zabawek coraz częściej stawia na ekologiczne pudełka kartonowe. Takie pudełka wyróżnia wysoka estetyka i wytrzymałość. Co ciekawe pudełka te mogą wchłaniać wodę, więc nadadzą się idealnie na nieustannie rosnące zapotrzebowania na rynku w tej dziedzinie przemysłu. Bardzo popularnym zastosowaniem opakowań kartonowych jest również:

  • Przechowywanie produktów spożywczych oraz innych przedmiotów codziennego użytku.
  • Promocja firmy lub innego produktu, dzięki widocznej i rzucającej się w oczy reklamy.

Niezależnie, do czego użyjemy pudełko kartonowe, można go dostosować do własnych preferencji i potrzeb.

Opakowania ozdobne!

Kupowanie prezentów nigdy nie wychodzi z mody. W sklepach bez problemu można znaleźć wiele rozmaitych opakowań na prezenty, jak i już przygotowane pudełka z zawartością, taka jak puzzle czy gry planszowe. Warto jednak uwzględnić kilka ważnych elementów, które zdecydują, na jakie opakowanie kartonowe się zdecydujemy.

Powinno ono być dostosowane do okazji, osoby, którą obdarowujemy, jak również do samego prezentu. Dając prezent, w już przygotowanym, zaprojektowanym osobiście  kartonie, na pewno będzie to coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Dodatkowego takie opakowanie może służyć jako ciekawy pojemnik na drobiazgi czy inne przedmioty, co sprawi, że samo pudełko nie trafi szybko do kosza na śmieci.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart