PRODUKCJA GIER PLANSZOWYCH

Firma Media Gold zajmuje się fachową i terminową produkcją gier planszowych, w trakcie której przenosi do świata rzeczywistego Twoją wizję, plany i pomysły. Nadajemy realny kształt opracowanej koncepcji. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze odwzorowanie poszczególnych elementów. Dbamy przy tym o odpowiednią kolorystykę, wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów poprzez np. kompleksowe metody uszlachetnienia wydruków. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapewniamy również pełne wsparcie merytoryczne. Nie pozostawiamy żadnego z elementu naszych działań przypadkowi.

Oferujemy indywidualne i kreatywne rozwiązania w zakresie produkcji elementów drewnianych i plastikowych do gier. W wykonywanych przez nas produktach przywiązujemy szczególną wagę do tego, żeby jak najlepiej odwzorować założenia projektu, dobrać odpowiednią kolorystykę i nadać im wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów. Realizujemy indywidualne zlecenia według życzenia klienta. Jesteśmy producentem elementów z drewna lub plastiku, takich jak np. kostki do gry, pionki czy też figury. Nasze portfolio obejmuje również:

karak 300x276 - GRY PLANSZOWE I PUZZLE

Puzzle na zamówienie

Zajmujemy się produkcją puzzli na zamówienie oraz gier typu memory przeznaczonych zarówno do użytku dzieci, jak i dorosłych. W procesie wyrobu tego typu produktów wykorzystujemy tekturę najwyższej jakości, która zapewnia im wytrzymałość i odporność na odkształcenia i uszkodzenia. Jej grubość dobieramy w zależności od tego, do jakiej grupy wiekowej produkt ma być skierowany. Oferujemy wytworzenie narzędzi w bardzo korzystnych cenach i jesteśmy w stanie wyprodukować Państwu puzzle i elementy do gry w dowolnym rozmiarze oraz o dowolnej ilości elementów.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się:

– baby puzzle (wyprodukowane z grubszej tektury 3mm lub 4mm),

– niskoelementowe puzzle dla dzieci,

– puzzle ramkowe,

– puzzle reklamowe na podkładce,

– wysokoelementowe puzzle dla dorosłych: 200pcs, 500pcs, 1000pcs, 1500pcs, 2000pcs,

– gry typu memory o dowolnej ilości płytek.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - GRY PLANSZOWE I PUZZLE

    MediaGold 2019. All rights reserved.