baner

Jak zabezpieczyć towary podczas transportu?

Sprzedaż produktów to wieloetapowy proces, który musi być starannie zaplanowany. Jednym z najistotniejszych kroków jest transport do miejsca docelowego. Co zrobić, żeby dokładnie zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem? I jak w tym celu można wykorzystać kartonowe opakowania?

Dlaczego zabezpieczenie towaru jest tak ważne?

Znaczenie zabezpieczenia towarów podczas transportu jest nie do przecenienia. Kluczową rolę odgrywa zniwelowanie uszkodzeń, które prowadzą do obniżenia wartości towaru i sprawiają, że często nie nadaje się on do dalszego użytkowania. Co więcej, odpowiednie zabezpieczenie zmniejsza ryzyko wypadków drogowych, minimalizuje straty finansowe i ogranicza ogólną problematyczność procesu transportu.

W zależności od rodzaju przewożonego przedmiotu należy wybierać różne typy materiałów opakowaniowych. Niektóre z nich to m.in. folia bąbelkowa, drewniane skrzynie i palety używane do cięższych przedmiotów, a także profesjonalne klamry.

Kartonowe opakowania a zabezpieczenie towaru

Okazuje się jednak, że podstawą zabezpieczania produktów o różnej wielkości i charakterystyce są kartonowe opakowania.

Opakowania kartonowe w Krakowie są idealnym materiałem do ochrony towarów podczas transportu, ponieważ są lekkie, a jednocześnie mocne i trwałe. Zapewniają doskonałą ochronę przed wstrząsami i wibracjami, dzięki czemu można je wykorzystać nawet w przypadku delikatnych przedmiotów. Dodatkowo opakowania tekturowe są opłacalne i nadają się do recyklingu oraz mogą być dostosowane do kształtu i rozmiaru przedmiotu.

Oczywiście duże znaczenie ma:

  • wybranie trwałych opakowań złożonych z kilku warstw tektury,
  • wykorzystanie dodatkowych wypełnień zapewniających stabilizację przedmiotu,
  • właściwe zapakowanie towaru i zabezpieczenie go na wszystkie ewentualności.
Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart