baner

Jak wykorzystać opakowania kartonowe w reklamie swojej firmy?

Opakowania kartonowe służą do pakowania produktów. Pełnią rolę ochronną - zabezpieczają wyroby przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Są jeszcze kartony zbiorcze, przeznaczone do transportu towarów. Są one wykonane z tektury falistej, która jest dużo trwalsza i wytrzymalsza. Na jednostkowych pudełkach musi być umieszczany nadruk z informacją o produkcie. Jest to najlepsza okazja, żeby firma mogła się wypromować, ale i umieścić niezbędne informacje.

Gdzie wykorzystywane są opakowania kartonowe?

Opakowania kartonowe służą do pakowania produktów. Chronią je przed uszkodzeniami i naruszaniem wyrobów przez klientów. Jednostkowe pudełka, są umieszczane w zbiorczych, w celu przechowywania w magazynach, a następnie transportowania do sklepów i hurtowni. Aby jednak mogły być ułożone na półkach, muszą zawierać nadruk z niezbędnymi informacjami w języku polskim, w postaci treści oraz obrazu. Firma Media Gold wykonuje nadruki, według wcześniej przygotowanych projektów. Jest w stanie zrealizować każde zlecenie, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Opakowania kartonowe a reklama firmy

Opakowania kartonowe oprócz funkcji praktycznych pełnią również reklamową, dzięki nadrukom graficznym. Muszą być atrakcyjne, żeby klienci sięgali po towary danej firmy. Najważniejsze jest logo, nazwa produktu oraz jego przeznaczenie. Każde opakowanie kartonowe jest projektowane przez grafików, żeby ładnie się prezentowało. Klienci zwracają uwagę na wygląd, więc opakowania muszą przykuwać wzrok. Nie bez znaczenia są również jakość materiałów, z których wykonany jest produkt. Nadruki natomiast muszą być trwałe, wykonane odpowiednią techniką drukarską. Wygląd opakowania zwiększa sprzedaż.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart