baner

Czym charakteryzują się baby puzzle?

Zapewne nie raz zastanawiałeś się co kupić dziecku w prezencie. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem mogą być puzzle, które zawsze zbudzają wiele radości, ale także pobudzają do myślenia i działania. Mogłoby się wydawać, że puzzle to jednak prezent dla dzieci starszych. Nic bardziej mylnego! Dziś na rynku dostępne są także baby puzzle, które charakteryzują większe części i dobry jakościowo materiał.

Dlaczego warto kupować puzzle?

Układanie puzzli polega na stworzeniu z mniejszych części jednego, większego obrazka, dopasowując do siebie poszczególne fragmenty. Puzzle to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku, która pozwala rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość oraz doskonale ćwiczy cierpliwość. Na rynku dostępne są puzzle o różnej wielkości oraz ilości elementów. Skala trudności, różni się od wieku osób, do których są one kierowane.

Czym różnią się baby puzzle od tradycyjnych?

Baby puzzle, czyli inaczej mówiąc puzzle dla dzieci, dostępne są w różnych formatach oraz mogą być wykonane z takich materiałów jak tektura, drewno, czy pianka. Te ostatnie są szczególnie przeznaczone dla najmłodszych pasjonatów układania obrazków. Materiał ten gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy i maksimum zadowolenia oraz satysfakcji.  Puzzle dla dzieci są też mniej skomplikowane. Składają się z mniejszej ilości elementów, ale są wystarczające, jeśli chodzi o zdolności poznawcze dziecka. Puzzle dla dorosłych charakteryzują się wysokim stopniem skomplikowania i mogą mieć nawet kilka do kilkuset elementów. Wykonane są zazwyczaj z tekstury, którą można dodatkowo przykleić do formy, oprawić w ramę i stworzyć niepowtarzalny obraz.

Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart