flaga pl
flaga uk

Zajmujemy się dostarczaniem na rynek opakowań farmaceutycznych. Branża ta jest bardzo wymagająca i oczekuje rozwiązań, które będą w stanie w możliwie najlepszy sposób zabezpieczyć dany produkt. Rolą produkowanych przez nas wyrobów jest zapewnienie najwyższego stopnia ochrony leków przed utratą jakości oraz właściwości. Właśnie dlatego każde kartonowe opakowanie farmaceutyczne powinno być przygotowane z pełną troską o precyzję wykonania nawet w najmniejszych szczegółach.
Do ich wytwarzania wykorzystujemy wyłącznie trwałe i solidne tworzywa, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Stosujemy także innowacyjne techniki produkcyjne, które przyczyniają się do osiągnięcia zamierzonego celu. Biorąc pod uwagę gust konsumentów oraz chęć profesjonalnego zaprezentowania się przez markę, duży nacisk kładziemy również na estetykę.

Proces produkcji opakowań

Produkujemy opakowania farmaceutyczne z kartonu z nadrukiem wykorzystującym palety kolorystyczne CMYK oraz Pantone. Kładziemy duży nacisk na różnorodność, w związku z czym wytwarzamy zarówno wyroby z dnem krzyżowym, jak i automatycznym, aby spełnić zróżnicowane potrzeby specjalistów z branży. Nasze opakowania farmaceutyczne dostępne są w szerokiej gamie kształtów, których katalog został opracowany przez FEFCO i ESBO.

W naszej ofercie znajdziesz pudełka kartonowe:

• klapowe,

• teleskopowe,

• składane i tace,

• wsuwane,

• trwale łączone,

• klejone jednoczęściowe.

Oferujemy również wypełnienia i wkładki do pudełek. Opakowania farmaceutyczne różnią się od siebie także wymiarami, rodzajami łączenia oraz sposobem składania, który może być ręczny lub automatyczny. Dzięki możliwości drukowania tłoczeń dostępne są także wyroby odznaczające się napisami w języku Braille’a.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala na zastosowanie uszlachetnień, jeśli będą one istotne dla klienta. Swoje realizacje przygotowujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu do rąk zleceniodawcy trafia dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Gwarantujemy także powtarzalność naszych wyrobów.Potrzebujesz więcej szczegółów?
Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.