flaga pl
flaga uk

Firma Media Gold zajmuje się fachową i terminową produkcją gier planszowych, w trakcie której przenosi do świata rzeczywistego Twoją wizję, plany i pomysły. Nadajemy realny kształt opracowanej koncepcji. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepsze odwzorowanie poszczególnych elementów. Dbamy przy tym o odpowiednią kolorystykę, wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów poprzez np. kompleksowe metody uszlachetnienia wydruków. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z maksymalnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapewniamy również pełne wsparcie merytoryczne. Nie pozostawiamy żadnego z elementu naszych działań przypadkowi.

gra planszowa metro 2033

Proces tworzenia gier planszowych

Nasze profesjonalne zaplecze techniczne i technologiczne z sukcesami wykorzystujemy w procesie tworzenia gier planszowych, edukacyjnych i logopedycznych. Obsługujemy liczne wydawnictwa i przygotowujemy całe zestawy, a część tej produkcji trafia na rynki europejskie, w tym m.in. do Niemiec, Danii, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy też na Bałkany. Ze względu na tak szeroką działalność naszej firmy przykładamy ogromną wagę do precyzji wykonania poszczególnych elementów i najwyższej jakości produktów. Zapewniamy również dokładne odwzorowanie grafiki oraz szczegółów zgodnie z plikami dostarczonymi nam przez inwestorów. Jesteśmy sprawdzonym podwykonawcą dla wielu uznanych europejskich producentów gier planszowych.

gra planszowa - kariera polityczna
gra planszowa - impel city
gra karciana - wieże magów
gra planszowa
Elementy plastikowe i drewniane do gier

Oferujemy indywidualne i kreatywne rozwiązania w zakresie produkcji elementów drewnianych i plastikowych do gier. W wykonywanych przez nas produktach przywiązujemy szczególną wagę do tego, żeby jak najlepiej odwzorować założenia projektu, dobrać odpowiednią kolorystykę i nadać im wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów. Realizujemy indywidualne zlecenia według życzenia klienta. Jesteśmy producentem elementów z drewna lub plastiku, takich jak np. kostki do gry, pionki czy też figury. Nasze portfolio obejmuje również:

Nasze portfolio obejmuje również takie elementy do gier jak:

 woreczki materiałowe,

 wypraski plastikowe,

 klepsydry,

 dzwonki,

 żetony,

 kubki na kostki.
Zapoznaj się z ofertą oraz realizacjami firmy Media Gold i skorzystaj z naszych usług! Gwarantujemy najlepszej jakości produkty i terminową, fachową obsługę.

figurki drewniane
Pionki
Pionki


Potrzebujesz więcej szczegółów?
Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.