flaga pl
flaga uk
Przenosimy do świata rzeczywistego Twoją wizję, plany i pomysły. 

 

Nadajemy realny kształt opracowanej koncepcji. Dokładamy przy tym starań, aby zapewnić jak najlepsze odwzorowanie poszczególnych elementów. Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania. Dbamy o odpowiednią kolorystykę, wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne. Nie pozostawiamy żadnego z elementu naszych działań przypadkowi.

gra planszowa

Wykorzystujemy nasze zaplecze techniczne i technologiczne do obsługi wydawnictw gier planszowych, edukacyjnych i logopedycznych. Tworzymy całe zestawy, a część tej produkcji trafia na rynki europejskie, do Niemiec, Dani, Francji i Belgii. Z tego względu przykładamy ogromną wagę do precyzji wykonania poszczególnych elementów i najwyższej jakości produktów. Dbamy również o dokładne odwzorowanie grafiki oraz szczegółów zgodnie z plikami dostarczonymi nam przez Inwestorów. Jesteśmy również solidnym podwykonawcą dla wielu uznanych europejskich producentów gier planszowych.
gra planszowa - kariera polityczna
gra planszowa - impel city
gra karciana - wieże magów
gra planszowa
Elementy plastikowe i drewniane do gier
Oferujemy również indywidualne rozwiązania w zakresie elementów drewnianych i plastikowych do gier. Dokładamy przy tym starań, aby zapewnić jak najlepsze odwzorowanie poszczególnych elementów. Dbamy o odpowiednią kolorystykę, wyraźne kontury i właściwe wykończenie poszczególnych przedmiotów. Oferujemy między innymi kostki do gry, pionki, figury, realizujemy indywidualne projekty według życzenia klienta z drewna i plastiku.

Nasze portfolio obejmuje również takie elementy do gier jak:

 woreczki materiałowe

 wypraski plastikowe

 klepsydry

 dzwonki

 żetony

 kubki na kostki

figurki drewniane
Pionki
Pionki


Potrzebujesz więcej szczegółów?
Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.