flaga pl
flaga uk

O tym, że świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu druku, zapewniają współpracujący z naszą firmą zadowoleni wydawcy gier planszowych, którzy chętnie wystawiają nam referencje. Jesteśmy producentem opakowań kartonowych i tekturowych, który szczególną wagę przykłada do odpowiedniej obsługi klientów i zależy mu na tym, żeby dostarczać im dopracowane wyroby, które nie tylko okażą się funkcjonalne, ale także cechować je będą wysokie walory estetyczne. Przed skorzystaniem z naszej oferty, sprawdź co mówią o usługach Media Gold nasi zleceniodawcy!

gra planszowa - Pierwsi Marsjanie

 

Wydawnictwo Portal Games Sp. z o.o.

„Współpracujemy z firmą Media Gold od 2017 roku. W zakresie produkcji gier planszowych drukarnia Media Gold dała się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner, wytwarzający produkty satysfakcjonujące pod względem wymaganej jakości, z zachowaniem ustalonych terminów produkcyjnych”

Prokurent spółki Marzenna Nowak Trzewiczek, Portal Games

Wojciech Rzadek

"Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Media Gold - producentem gier planszowych, której w trakcie swojej pracy w wydawnictwie Foksal Games (FoxGames) zlecałem produkcje gier planszowych.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z ww. firmą ze względu na terminowość, wysoką jakość produkcji, elastyczne podejście do Klienta, umiejętność doradzenia Klientowi oraz radzenia sobie z wymagającymi zleceniami. Z pewnością znów zawitam w progi firmy Media  Gold"

Wojciech Rzadek - Game Developer, Designer, Business Developer oraz Project Manager w Wydawnictwach Trefl, FoxGames, Hexy Studio oraz Admonodo

Fantazja
gra planszowa

MDR Dystrybucja

„Firma Media Gold zdecydowanie skierowana jest na potrzeby klienta, terminowo i rzetelnie realizuje zaplanowane projekty. To dynamiczny i bardzo kreatywny zespół fachowców, zawsze gotowy do działania oraz wdrażania ciekawych pomysłów i rozwiązań. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy jest dodatkowym atutem. Cechują się profesjonalnym doradztwem i podejściem do klienta, dbałością o szczegóły, elastycznością na każdym etapie współpracy i rzetelnością w realizacji zleceń. "

MDR dystrybucja, wydawca gry Gierki małżeńskie

 

TwinFish Games

„Zdecydowanie polecamy usługi Media Gold. Produkcja była bardzo płynna, świetna jakość i komunikacja na każdym etapie produkcji. Z całą pewnością będziemy korzystać z ich usług w przyszłości.”

Brian Bak Jensen, TwinFish Games - Denmark
SWIP SWAP HEROS
Lets play

Let's Play S.C.

,,Z drukarnią Media Gold zrealizowaliśmy kilka zleceń. Za każdym razem ceniliśmy sobie przede wszystkim wzorowy kontakt i reagowanie na nasze sugestie w najszybszym możliwym terminie. Profesjonalne maszyny, doświadczeni pracownicy oraz możliwość ustalenia najdrobniejszych szczegółów łącznie z logistyką sprawiają, że chce się do nich wracać. Polecamy!"

Mateusz Pronobis i Kamil Matuszak - Let's Play S.C.

 

Wydawnictwo Gindie

„Nigdzie nie spotkałem się z lepszą obsługą niż w Media Gold. Są w stanie pomoc w sytuacjach, gdzie sami czegoś nie dopilnowaliśmy, albo, gdy inny wykonawca popełnił błąd.”

Wydawnictwo Gindie Jacek Gołębiowski - gra Enchanters
opakowanie gry ench
gra planszowa - Wincha

Salva's Creation

„W maju 2018 produkowaliśmy grę WiN!CHA Board Cup w firmie Media Gold. Współpraca od początku przebiegała bardzo sprawnie. Szczególnie cenię sobie fakt, ze pomimo opóźnień z naszej strony, wynikających z przeciągających się procesów, firma Media Gold była w stanie wywiązać się ze swoich terminów, co miało dla nas bardzo duże znaczenie. Ponadto na wielokrotne zapytania i uszczegóławianie aspektów produkcyjnych zawsze mogliśmy liczyć na szybką i rzetelną odpowiedź, a także doradztwo w sprawach dotyczących produkcji. Polecamy firmę Media Gold innym wydawnictwom, dziękując jednocześnie jej współpracownikom za dobrze wykonywaną pracę"

Dominika Salwa, Salva's Creation, wydawca gry WIN!CHA Board  Cup

Potrzebujesz więcej szczegółów?
Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.