flaga pl
flaga uk

 

Wydawnictwo Portal Games Sp. z o.o.

„Współpracujemy z firma Media Gold od 2017 roku. W zakresie produkcji gier planszowych drukarnia Media Gold dała się poznać jako profesjonalny i rzetelny partner, wytwarzający produkty satysfakcjonujące pod względem wymaganej jakości, z zachowanie ustalonych terminów produkcyjnych”

Prokurent spółki Marzenna Nowak Trzewiczek, Portal Games
gra planszowa - Pierwsi Marsjanie
gra planszowa

MDR Dystrybucja

„Firma Media Gold zdecydowanie skierowana jest na potrzeby klienta, terminowo i rzetelnie realizuje zaplanowane projekty. To dynamiczny i bardzo kreatywny zespół fachowców, zawsze gotowy do działania oraz wdrażania ciekawych pomysłów i rozwiązań. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy jest dodatkowym atutem. Cechują się profesjonalnym doradztwem i podejściem do klienta, dbałością o szczegóły, elastycznością na każdym etapie współpracy i rzetelnością w realizacji zleceń. "

MDR dystrybucja, wydawca gry Gierki małżeńskie

 

Wydawnictwo Gindie

„Nigdzie nie spotkałem się z lepszą obsługą niż w Media Gold. Są w stanie pomoc w sytuacjach, gdzie sami czegoś nie dopilnowaliśmy, albo, gdy inny wykonawca popełnił błąd.”

Wydawnictwo Gindie Jacek Gołębiowski - gra Enchanters
opakowanie gry ench
gra planszowa - Wincha

Salva's Creation

„W maju 2018 produkowaliśmy grę WiN!CHA Board Cup w firmie Media Gold. Współpraca od początku przebiegała bardzo sprawnie. Szczególne cenie sobie fakt, ze pomimo opóźnień z naszej strony, wynikających z przeciągających się procesów, firma Media Gold była w stanie wywiązać się ze swoich terminów, co miało dla nas bardzo duże znaczenie. Ponad to na wielokrotne zapytania i uszczegóławianie aspektów produkcyjnych zawsze mogliśmy liczyć na szybką i rzetelną odpowiedz, a także doradztwo w sprawach dotyczących produkcji. Polecamy firmę Media Gold innym  wydawnictwom, dziękując jednocześnie jej współpracownikom za dobrze wykonywana pracę"

Dominika Salwa, Salva's Creation, wydawca gry WIN!CHA Board  Cup

Potrzebujesz więcej szczegółów?
Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.