PRODUCENT PUDEŁEK KARTONOWYCH

Firma Media Gold jest uznanym producentem pudełek kartonowych, które znajdą zastosowanie w zwykłym biurze, oryginalnych grach planszowych czy też branży kosmetycznej lub farmaceutycznej. Bazując na własnym know-how oraz doświadczeniach zdobytych w pracy w największych fabrykach europejskich, wiemy jak stworzyć najwyższej jakości produkt. Przez lata praktyki poznaliśmy również główne bolączki, jakie napotykają klienci we współpracy z producentami gier planszowych, tekturowych książeczek dla dzieci i innych wyrobów kartonowo-papierowych. Dzięki znajomości specyfiki rynku, jesteśmy skuteczną odpowiedzią na jego potrzeby.

Naszą misją jest zatem produkcja wysokiej jakości produktów w połączeniu z elastycznym podejściem do klienta. Tym, co zachęca wielu zleceniodawców do współpracy z naszą firmą jest to, że oferujemy znacznie szersze spektrum usług w zakresie tektury i druku niż konkurencyjne drukarnie.

Co nas wyróżnia?

Współpracując z nami, możesz liczyć nie tylko na to, co powinno być oczywiste, czyli najwyższą jakość produktu przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego i wysokiej jakości surowców oraz szybką i sprawną obsługę, lecz również na:

●  bardzo konkurencyjne ceny,

● szybką reakcję na kontakt Klienta – w przeciągu 24 godzin (dni robocze),

● krótkie terminy przygotowania oferty,

● możliwość wstępnej kontroli plików Klienta jeszcze przed złożeniem zamówienia,

● wsparcie i wymierną pomoc w przygotowaniu plików Klienta,

● bardzo krótki czas przygotowania plików do akceptacji lub korekty klienta,

● bardzo konkurencyjne terminy produkcji,
● bardzo konkurencyjne ceny produkcji narzędzi na pudełko, formatki i wypraski – Możecie stworzyć dowolny indywidualny produkt w zaskakująco korzystnych cenach,

● możliwość przygotowania sampli  przedprodukcyjnych na targi czy eventy,

● bardzo niskie odchylenia od ustalonych w zamówieniu nakładów nieprzekraczające +/-2%.

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przywyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - PRODUCENT PUDEŁEK KARTONOWYCH

    MediaGold 2019. All rights reserved.