baner

Segregatory ? wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Wbrew powszechnie panującej opinii, segregatory znajdują zastosowanie nie tylko w zakładach pracy czy biurach, ale również w domach. Sprawdzają się doskonale podczas porządkowania dokumentacji, rachunków, faktur, a nawet notatek z wykładów. Omawiamy główne zastosowania segregatorów oraz opisujemy ich rozmiary. Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

Zadbaj o porządek w dokumentacji

Posiadanie segregatorów, niezależnie od tego, w jakim miejscu ich używamy, pomaga w uporządkowaniu dokumentacji. Zarówno w domu, pracy, jak i na uczelni segregatory sprawdzą się doskonale. Klasyczne modele, wyposażone w metalowe chwytacze, pozwalają na swobodne umieszczenie w nich koszulek. Ponadto, większość segregatorów posiada, na grzbiecie, specjalnie wydzielone miejsce, na którym można umieszczać dowolne podpisy. Segregatory panoramiczne Na rynku znaleźć można również specjalne segregatory panoramiczne. Tego typu produkty służą przede wszystkim do pokazywania materiałów szkoleniowych. Od klasycznych segregatorów różnią się budową, ponieważ wyposażone są w specjalne kieszenie, umożliwiające przechowywanie  notatek oraz innych, niewielkich rzeczy.  Warto również wiedzieć, że producenci segregatorów przewidują personalizację tych produktów pod konkretne wytyczne klienta, co może stanowić dodatkowo formę reklamy dla firmy,.

Rozmiary

Zdecydowana większość segregatorów posiada taki rozmiar, aby mogła spokojnie pomieścić dokumenty w formacie A4. Warto jednak wiedzieć, że w sklepach z artykułami biurowymi i papierowymi znaleźć można również mniejsze segregatory ? np. w formacie A3 lub A5. Tego typu artykuły sprawdzą się doskonale np. w przypadku przechowywania paragonów, dowodów wpłat czy wyciągów z konta. W przypadku, kiedy zależy nam na przechowywaniu lub archiwizacji niewielkich kartek istnieje możliwość zakupienia segregatorów w formacie A6.
Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart