baner

Opakowania kartonowe a kwestie ekologii

Wzrasta świadomość ekologiczna w społeczeństwie. Coraz częściej podczas najprostszych codziennych czynności, takich jak np. zakupy, zwracamy uwagę na to, aby wszelkie nasze wybory były w jak najmniejszym stopniu szkodliwe dla środowiska naturalnego. Producenci wytwarzający różnego rodzaju produkty zobligowani są nie tylko przez obowiązujące normy, ale też przez oczekiwania konsumentów do przestrzegania jak najwyższych standardów ekologii. Dotyczy to również opakowań, w których znajdują się produkty. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pudełka kartonowe, które mogą być wykorzystane na wiele różnorodnych zastosowań. Coraz częściej wybierane są do pakowania produktów w różnorodnych branżach, w tym przede wszystkim w kosmetycznej i farmaceutycznej. Oprócz tego powstaje szereg innych wyrobów kartonowo-papierowych, takich jak np. książeczki dla dzieci, gry planszowe, czy akcesoria do biura. Ich zaletą jest nie tylko szybkość produkcji i wszechstronne zastosowanie, ale również względy ekologiczne.

Eko opakowania

Kartonowe opakowania coraz częściej wypierają te wykonane z plastiku. Papier i kartony są biodegradowalne, a więc całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Są również bezpieczne dla ludzi, dlatego też z powodzeniem nadają się do tworzenia różnorodnych przedmiotów dla dzieci, np. kolorowych książeczek. Produkowane są z surowców odnawialnych i wtórnych, więc producenci mogą optymalnie wykorzystać dostępne surowce naturalne. Konsumenci mogą być spokojni, że wyrzucając takie pudełko do śmieci, zostanie ono odzyskane w procesie recyklingu. Są znacznie bezpieczniejsze dla środowiska niż plastik, gdyż rozkładają się szybciej i tak wielu szkodliwych dla natury substancji, jak np. plastik. Dlatego każdy świadomy konsument powinien wybierać eko opakowania.

Media Gold - producent pudełek kartonowych

Firma Media Gold jest producentem pudełek kartonowych, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Oprócz standardowych opakowań z tektury specjalizujemy się również w produkcji oryginalnych gier planszowych, tekturowych książeczek dla dzieci i wielu innych wyrobów kartonowo-papierowych. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością. Dodatkowo zapewniamy też usługi w zakresie druku. Dzięki temu możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie współpracy. Możemy stworzyć dowolny indywidualny produkt szybko i w zaskakująco przystępnych cenach.
Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart