baner

Dlaczego gry planszowe znów są tak popularne?

Nie da się nie zauważyć ogromnej fascynacji grami planszowymi, na które znów wróciła moda. Grają wszyscy - młodzi i starsi. Gry planszowe to główna atrakcja imprez domowych, ale coraz częściej można je spotkać również w pubach czy restauracjach. Różnorodność wszelkiego rodzaju gier jest tak ogromna, że coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy wojennych przepychanek, jak i pasjonaci towarzyskich roszad. Można grać z chłopakiem, dziewczyną, grupowo, a niekiedy nawet w pojedynkę. Producenci gier planszowych mają w swojej ofercie praktycznie wszystko, o czym moglibyśmy zamarzyć. Co takiego się stało, że wróciła moda na planszówki, które przez niektórych są wybierane nawet chętniej niż wiodące do tej pory prym gry komputerowe?

Modne ?niemodne? gry planszowe

Przez długi czas gry planszowe zostały niemal całkowicie wyparte przez rozgrywki odbywające się w wirtualnym świecie. Zachłysnęliśmy się światem gier komputerowych, który chociaż fascynujący, to bardzo szybko okazał się niewystarczający. Niemodne gry planszowe znów wróciły do łask, gdy pojawiła się tendencja powrotu do gadżetów i rozrywek retro. Niemały wpływ wywarli też wydawcy gier planszowych, którzy wypuścili na rynek kilka ciekawych pozycji skupiających się wokół popularnych filmów, seriali czy książek. Bardzo szybko okazało się, że gra w planszówki to ciekawe urozmaicenie nie tylko dziecięcych zabaw, ale również wieczornych spotkań ze znajomymi w popularnych pubach. W większych i mniejszych miastach zaczęto organizować spotkania towarzyskie skupione wokół gier planszowych. Jest to przede wszystkim doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i kolejna okazja do tego, by chociaż na chwilę oderwać się od wszechobecnych komputerów, które bardzo często towarzyszą nam przez kilka, a nawet kilkanaście godzin każdego dnia.

Coraz bardziej zaawansowane gry planszowe

Trzeba również dodać, że spory wpływ na popularność tej formy spędzania wolnego czasu miał również rozwój planszówek, które pod względem jakości są znacznie lepsze od tych, które znamy sprzed lat. Co więcej, wiele nowo powstających gier nawiązuje do naszej rzeczywistości, przez co są jeszcze ciekawsze i wciągające. Wysoka jakość wykonania oraz rozwiązania techniczne proponowane przez najlepszych producentów gier, takich jak Media Gold, sprawiają, że mechanika gier jest coraz bardziej zaawansowana, przez co czas spędzony przy planszówkach jest jeszcze przyjemniejszy.
Doświadczony zespół z wieloletnią praktyką w branży
Współpracujemy z wydawnictwami z całego świata.
Gwarancja jakości na wszytskie nasze produkty
Skontaktuj się z nami aby uzyskać doradztwo w doborze materiałów i produktów dostępnych w naszej ofercie do produkcji twojego projektu.
Najnowsze technologie produkcyjne
Dzięki nowoczesnym maszynom i zgranemu zespołowi specjalistów, możemy zrealizować każdy Twój pomysł.

Media Gold Zbigniew Rzycki Mariusz Wojtas Spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Ponikiew 159, 34-100 Wadowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000953661, NIP 6793175848, REGON 381588073, o wpłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 1 514 000 zł

Kontakt z nami
ul. Tadeusza Śliwiaka 53B,
30-797 Kraków
Sprzedaż Polska
Tel: +48 608 464 124
biuro@mediagold.com.pl
Wykonanie strony: Devilart