AKCESORIA TEKTUROWE

Jedną z wielu usług, jakie świadczy firma Media Gold z Krakowa jest produkcja akcesoriów tekturowych. Tego typu wyroby znajdą praktyczne zastosowanie w biurach, urzędach czy też instytucjach publicznych. Decydując się na zamówienie oferowanych przez nas akcesoriów biurowych, posortujesz i uporządkujesz dokumenty w swoim miejscu pracy oraz sprawisz, że nabierze schludnego charakteru. Z wysokogatunkowych rodzajów tektury możemy wyprodukować dla Ciebie takie gadżety, jak

• zawieszki,

• podkładki pod kubki,

• wkładki tekturowe do gier,

• segregatory,

• oraz wiele innych.

W produkcji akcesoriów korzystamy z najlepszej jakości tektury, dostosowując jej grubość do specyfiki produktu i indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy estetycznie i precyzyjnie, a także terminowo wykonane zawieszki, wkładki oraz segregatory, które wkomponują się w Twoją firmę i ułatwią codzienną pracę. Oferujemy wyłącznie dopracowane i solidne produkty gotowe na wieloletnią eksploatację. Zapoznaj się także z resztą naszej oferty!

Gwarantujemy funkcjonalność, trwałość oraz wysoką estetykę naszych wyrobów, a także przygotowanie nawet bardzo dużych nakładów  o doskonałej powtarzalności. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Potrzebujesz więcej szczegółów? Napisz do nas!

Jesteśmy szybsi i bardziej elastyczni, niż jesteś do tego przyzwyczajony.

    POLITYKA PRYWATNOŚCI

    Rzetelna firma - AKCESORIA TEKTUROWE

    MediaGold 2019. All rights reserved.